Tanıtım standı

Tanıtım standı genellikle tanıtım amaçlı reklam kampanyalarında kullanılmaktadır. Markanızın reklamını yapmak amacı ile üretilen kare ve oval tanıtım stantları etkinlik tanıtımlarında kullanışlı ve en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.  Son yıllarda artan tattırım kampanyaları ile tercih edilmesi hızla artmıştır.

Tanıtım standı pratik, kurulumu kolay ve hafif olması nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Özel çantası içinde demonte şeklinde taşınabilen tanıtım stantlarının bu özelliği sayesinde kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.

Tanıtım stantlarının gövdesi polikarbon, pleksi ve foreks malzemeden oluşmaktadır. Üzerine sıvanan reklam folyosu ile kullanıma hazır hale gelmektedir.

Kare ve oval tanıtım standları olmak üzere iki gruba ayrılır ve her tanıtım standının kendi grupları içinde çeşitli ebatları ve özellikleri vardır. Tanıtım stantlarının genişliği 75 cm ile 90 cm arasında, yükseklikleri ise 170 ila 195 cm arasında değişir.
Son yıllarda yol üzerinde birçok tanıtım standına denk geldiğiniz olmuştur. Uygulanırlığı temini ve tasarım aşamaları kolay olduğundan dolayı bu tür tanıtım stantları son yıllarda çok tercih edilmektedir.

Tanıtım stantlarının cazibesini artırmak adına yanlarında ve arkalarında daha kapsamlı reklam çalışmaları yapılabilmektedir. Bunlara örümcek stantlar ve roll uplar destek vermektedir. Örümcek standlar genellikle fuarlarda konferanslarda tanıtım günlerinde, mağaza ürün tanıtımlarında ve eğitim seminerlerinde kurumsal firmaların çokça kullandığı ürünlerdir. Süreklilik bakımından önem taşıyan bu ürün farklı programlarda farklı tasarım baskıları ile de kullanılabilmektedir. Gösterişli ve kurulumu kolay olan Bu ürünün asıl ağırlığı yani ücretine yansıyan nedeni büyüklüğü, üzerinde kapladığı folyo alanı ve zemin alanıdır. Fakat her şeye rağmen önünde tanıtım standı kurulsun yada kurulmasın her zaman ilgi çeken bir stant türü olmayı başarmıştır.

Örümcek stand: Alüminyum profiller ve dayanıklı plastik parçalardan oluşturulan kurulumu ve taşınması son derece kolay stant örneğidir. Farklı şekillerde ve istenilen ölçüde yapılabilmesi ve örümcek ağına benzemesi nedeni ile bu isimle anılmaktadır. Kurulumu oldukça basit olan bu ürün için teknik bir bilgiye ihtiyaç duyulmamaktadır. Ve maksimum 15 dakika içerisinde kurulabilmektedir.

Bu tarz ürünlerde genellikle tanıtım amaçlı olduğundan ve önünde fotoğraf çekme durumu oldukça fazla olması nedeni ile mat folyo tercih edilmektedir. Mat folyo ışığı emmesi bakımından üzerindeki ürünü daha güzel gösteren bir folyo türüdür.

Roll up stantlar ise bu tür ayaklı stantların yanlarına koyulan,  ayakta durabilen branda üzerine dijital baskılı tanıtım ürünleridir. Roll up hakkında daha detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret ediniz. >>>> Roll up

2 responses on “Tanıtım standı

  1. Figen Akkirman dedi ki:

    Merhaba,

    Kadınlara özel spor salonumuz için sizden Roll up stand fiyatı almak istiyoruz.

    • kuguxtab dedi ki:

      Bizden istediğiniz Rollup için ölçü verirseniz ona göre fiyat verebiliriz. Lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız.