Kuğu Tabela olarak, kurumsal işler çıkartmak anlamında profesyonel bir ekip le dilediğiniz her türlü tabelayı kolaylıkla yapabilmekteyiz. İmalat bünyemizde krom kutu harf, pleksi kutu harf, ışıklı- ışıksız tabelalar, vinyl germe tabelalar, iç mekan tabelaları ve totem tabelalar da dahil olmak üzere her türlü açık hava reklamcılığını kapsayan reklam ürünleri hizmeti verebilmekteyiz. Bir Tabela ajansı olarak kendi bünyemizde tabela imalatı hizmeti nin yanında mekan görselleştirme ve tasarıma uygun çalışmalar yapmamız sizlerin kurumsalını yansıtma açısından da önemlidir.

Her sektörde, her bölgede ve her alanda reklamcılık ürünlerinin en önemli unsurlarının başında tabela gelmektedir. Zaman ilerledikçe tabelacılık sektörü de diğer sektörlerde olduğu gibi gelişmekte, yeni tabela örnekleri,   tabela tasarımları ortaya çıkmakta ve insanların beğenisine sunulmaktadır. Bunların yanında tabela imalatında kullanılan malzemelere de her yıl yeni ürünler eklenmektedir. Bu sebebin başında tabela fiyatlarını daha aşağıya çekme sebebi dursa da yeni tabela tasarımları ortaya çıkartma amacı da farklı bir neden olarak gösterile bilmektedir.

Tabela tasarımı sadece belirli malzemelerden yararlanarak ortaya bir şey çıkartmak değil, aksine tabelanın uygulanacağı yerin konumu, uygulatacak kişi ya da firmanın kurumsalı ile uyumlu halde tasarlanarak kendini en iyi şekilde ifade edip ilgi çekeceği ve aynı zamanda göze de hitap edecek şekilde tasarlanıp uygulanmasıdır.

Günümüzde tabela dendiğinde ilk aklımıza ilk ışıklı tabela, ışıksız tabela, kutu harf, krom kutu harf ya da vinyl germe tabelalar gelmektedir. Fakat günümüzde çok daha değişik yöntemlerle farklı tabela tasarımları ortaya koyulmuştur. Özellikle totem tabelalarda kullanılan bu tasarımlar tabela imalatına ışık tutmaktadır.

Tabela imalatında kullanılan materyaller

Kompozit ürün tabela imalatında en çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir ve genellikle zemin olarak kullanılmaktadır. Tabela imalatında kullanılan ve lüksün göstergesi krom kutu harf tabelalar dır ve bunlarda kullanılan malzeme paslanmaz kromdur. Tabi ki her malzemede olduğu gibi krom malzemelerinde kalitelisi ve ucuz olanı bulunmaktadır. Bu açıdan bakıldığında krom kutu harf tabela yaptırırken kullanılan malzeme ve hangi ortamda kullanılacağı çok önemlidir. Diğer malzeme ise pleksidir pleksi ham maddesi plastik olan  ve ısıyla şekillendirilerek kutu harf yapımında da kullanılan şık tabela tasarımlarının ortaya çıkartıla bildiği genellikle kutu harf tabelaların yapıldığı malzemedir. Kompozit dediğimiz genellikle tabelanın zeminini oluşturan malzemedir. çeşitli kalınlıkları olan kompozit mat görünümlü zemini sayesinde üzerindeki rengi daha doygun gösteren kaliteli bir materyaldir. Her türlü tabela imalatında en çok tercih edilen malzemelerin başında kompozit gelmektedir. Bunun dışında ahşaplar demiz zeminler, taş desenler ya da duvar kağıdı ile kaplanmış duvarlar da tabela için zemin oluşturabilmektedir