Tabela Sistemleri Fikirmen

Biz kimiz?

Tabelamis Açık hava Reklam  ilk olarak 2009 yılında Pozitif  Tabela olarak açılmasına rağmen aradan geçen süre, tecrübe ve birikim ile Fikirmen Medya Grup bünyesine girerek sadece tabela işlerinin dışında tasarım ve görselleştirme alanını da yanında götürmeye devam etti. Gelişen reklam sektörü sayesinde her geçen gün deneyimini arttıran Tabelamis oluşturduğu profesyonel ekibi sayesinde tasarımdan uygulamaya her türlü tabela, araç kaplama, tasarım ve görsel uygulama hizmetleri için siz müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktadır.

Tabelamis Açık hava Reklam Merkezi olarak amacımız siz müşterilerimizin tabelalarını kurumsalını en iyi yansıtacak şekilde dizayn edip en kaliteli şekilde uygulamaktır.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi misyon edinen bir firma olarak bütün müşterilerimizin memnuniyeti için çaba göstermeyi amaç ediniyoruz.

Tabelamis Açık hava Reklam Merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti vermenin yanında her geçen gün üretim ve referans kondisyonumuzu artırmanın gayretini yaşıyoruz. Sizleri de Tabelamis Açık hava Reklam Merkezi referansları arasında görmekten mutluluk ve memnuniyet duyarız…