Diğer Reklam Ürünleri

Reklam yan ürünleri bir çok firmanın kullandığı görselliğin bütünlüğünü sağlayan son ürün dediğimiz ürünlerdir. Reklam yan ürünleri çeşidi çok fazla olmasına rağmen tamamını bünyemizde bulundurmamakla birlikte tedaik edebilmekteyiz. Genel olarak kullanılan reklam yan ürünleri ise sıklıkla park dubası, Tanıtım teşhir standı, fuarlarda genellikle örümcek stand dediğimiz oval stand, ayakta duran afiş dediğimiz roll up banner, Tabelaya alternetif geliştirdiğimiz tente tabela, dükkan önlerinde genellikle ve son yıllarda sıkça gördüğünüz olta bayrak gibi tamamlayıcı ürünleri bir çok firmanın da tercih ettiğini görmektesiniz.

Bu ürünlerin çoğu tak çıkar ya da reklam alanı değiştirilebilir, yenilenebilir ürünlerdir. Yani ana gövdenin kullanılırlık süresi kullanıcının özenine bağlı olarak baskılı kısımların zamanla yenilenebilir özellikte olması müşterilere cazip gelmektedir.

Baştada belirttiğimiz üzere çok fazla reklam yan ürünü olmasına rağmen en sık kullanılan ürünlere yer vermiş bulunuyoruz. Diğer reklam ürünleri konusunda ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.